Biuro rachunkowe Avalis sp. z o.o.

(22) 111 35 35

Usługi

Poznaj

Zakres naszych usług

Prowadzenie pełnej księgowości dla firm z różnych obszarów działalności.

Sporządzamy sprawozdania finansowe, prowadzimy rozliczenia podatkowe, JPK, ewidencję ryczałtów czy też reprezentujemy Klientów przed urzędami. Oferujemy kompleksowe i profesjonalne doradztwo w zakresie problematyki księgowej i podatkowej.

Profesjonalne zarządzanie działem Kadr i Płac.

Sporządzamy listy płac, przygotowujemy deklaracje dla ZUS, sporządzamy roczne informacje o uzyskanych dochodach.

W ramach naszych usług świadczymy również asystę prawną.

Nasze biuro rachunkowe współpracuje z Kancelarią Adwokacką, która świadczy wszelkiego rodzaju potrzebne wsparcie dla podmiotów gospodarczych.

Współpracujemy z podmiotami audytorskimi uprawnionymi do badania sprawozdań finansowych.

W ramach naszej współpracy biegły rewident sporządza: sprawozdania finansowe i raporty, realizuje audyty projektów dofinansowywanych, bada pakiety konsolidacyjne.

Współpracujemy z Kancelariami Doradców Podatkowych oferujących profesjonalne oraz kompleksowe doradztwo podatkowe, które obejmuje pełen zakres działalności gospodarczej, świadczone zarówno na rzecz polskich, jak i zagranicznych przedsiębiorców.

Pomagamy w założeniu własnej działalności gospodarczej w dowolnej formie prawnej.

Podpowiemy jak sprawnie przejść przez skomplikowane i długie formalności związane z zakładaniem firmy. Na bieżąco monitorujemy wszystkie zmiany w przepisach, sporządzamy wnioski, potrzebną dokumentacje oraz w razie potrzeby organizujemy obsługę notarialną.

Usługi wirtualnego biura.

To doskonałe, nowoczesne rozwiązanie dla tych, którzy chcą prowadzić biuro przy minimalnych kosztach i formalnościach. Oferujemy również obsługę wirtualnego sekretariatu.

Usługi z zakresu windykacji.

Oferujemy bieżące monitorowanie płatności, pełną obsługę wierzytelności czy też prawne zabezpieczenie transakcji.

Potrzebujesz obsługi biura rachunkowego?

Skontaktuj się z nami