Biuro rachunkowe Avalis sp. z o.o.

(22) 111 35 35

O nas

Avalis
About image
Biuro rachunkowe Avalis Sp. z o.o.

O nas

Biuro rachunkowe Avalis istnieje od 1996 roku. W ramach naszej działalności obsługujemy małe i średnie podmioty gospodarcze, we wszystkich formach organizacyjnych (spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki akcyjne, spółki komandytowe itd.), jak i mniejsze funkcjonujące w ramach działalności gospodarczej.

Nasz zespół tworzą specjaliści ds. księgowości i ds. podatków, a także specjaliści z zakresu kadr i płac. Specjalizujemy się w usługach księgowych i kadrowych, które w pełni dopasowujemy do Państwa potrzeb.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz stałym szkoleniom usługi z zakresu rachunkowości wykonywane przez naszych specjalistów są na najwyższym poziomie. Za nasz największy sukces uznajemy zaufanie, jakim obdarzają nas nasi klienci.

Z naszych usług skorzystało już 200 firm!

Prezes Zarządu

Maciej Budzinski

Prezes Zarządu Biura Rachunkowego AVALIS Sp. z o.o. – podmiotu wyspecjalizowanego w usługowym prowadzeniu usług księgowych i kadrowych (do 2008 r.).

Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa na Uniwersytecie Gdańskim oraz szereg studiów podyplomowych m.in z zarządzania na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego, rachunkowości i rewizji finansowej na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Warszawskiego, doradztwa podatkowego, reprezentacji w Radach Nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa, pośrednictwa nieruchomości w Akademii im. L. Koźmińskiego w Warszawie. Posiada certyfikat bezpieczeństwa do dokumentów z klauzulą Tajne.

Swoją karierę zawodową zaczynał w latach 1998-2002 jako pracownik merytoryczny Izby Skarbowej, a w latach 2002-2007 pełnił funkcję naczelnika Urzędu Skarbowego.

Od 2009 roku także Prezes Zarządu BEST HOME KSIĘGOWOŚĆ - podmiotu wyspecjalizowanego w prowadzeniu księgowości i rozliczania zobowiązań podatkowych Wspólnot Mieszkaniowych. Członek Zarządu Fundacji EDITIONS SPOTKANIA. W latach 2007-2008 w Ministerstwie Finansów był odpowiedzialny za wdrożenie programu e-deklaracje w urzędach skarbowych i celnych na terenie całego kraju.

About image
BIURO RACHUNKOWE AVALIS SP. Z O.O.

Dlaczego my?

Features

Wiedza i doświadczenie

Zespół naszego biura rachunkowego to osoby z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, potwierdzonym ukończeniem uczelni wyższych, jak i specjalistycznych kursów.

Features

Bezpieczeństwo

Gwarantujemy, zachowanie pełnej tajemnicy zawodowej. Nasz personel stale doskonali swoją wiedzę, więc jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi zmianami.

Features

Elastyczność

Oferowane usługi księgowe są w pełni dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Features

Terminowość

Z uwagą i zaangażowaniem dbamy za naszych klientów o pilnowanie ważnych terminów.

Potrzebujesz obsługi biura rachunkowego?

Skontaktuj się z nami