Spółki na sprzedaż Warszawa

Gotowe spółki na sprzedaż w WarszawieProwadzenie działalności gospodarczej w formie spółki jest bardzo dobrą perspektywą biznesową. Jednak z jej założeniem wiązać się może wiele problemów, nie wspominając już o czasie, jaki trzeba poświęcić na załatwienie wszelkich formalności. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i w ramach ich profesjonalnej obsługi, nasze biuro rachunkowe w Warszawie proponuje spółki na sprzedaż. Są to podmioty ze stażem kilkumiesięcznym lub kilkuletnim. To gotowe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy nie mają czasu lub możliwości, aby samodzielnie zarejestrować nową działalność. Skorzystanie z niego pozwala uniknąć urzędowego procesu i wszelkich trudności związanych z kompletowaniem niezbędnej dokumentacji.

Często procedury zakładania spółek przeciągają się w czasie i trwają nawet kilka miesięcy z racji konieczności naniesienia poprawek. W przypadku gotowych podmiotów klienci mają pewność, że:

• nie są one obciążone żadnymi zobowiązaniami finansowymi,
• nie posiadają obrotów,
• nie mają żadnej historii,
• w chwili sprzedaży posiadają już nadany numer KRS, REGON, NIP-UE oraz kapitał zakładowy.

Gotowe spółki Warszawa

Jakie zalety ma to rozwiązanie? Gotowe spółki dostępne w Warszawie to:

• oszczędność czasu i pieniędzy,
• wygodny i bezpieczny sposób na pozyskanie podmiotu gospodarczego,
• możliwość natychmiastowego rozpoczęcia działalności – podpisywania kontraktów handlowych, umów itd.

Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na zakup sprzedawanych przez nas spółek, mogą liczyć na kompleksowe wsparcie ekspertów. Oznacza to, że:

• klient ma naszą pomoc aż do momentu pełnego usamodzielnienia,
• zapewniamy szereg dodatkowych usług – np. prowadzenie pełnej księgowości, założenie rachunku bankowego dla nowej działalności, aktualizację danych w KRS.

Wielu inwestorów ceni gotowe spółki ze względu na szybką procedurę ich nabycia i wprowadzenia na rynek. Te, które mamy w naszej ofercie są zarówno podmiotami nigdy nieprowadzącymi działalności, jak i podmiotami z wieloletnią historią gospodarczą. Często ich data założenia może przyczynić się do szybszego uzyskania kredytu, leasingu czy dotacji unijnej. Ich zakup to także szansa na szybkie i bezpieczne biznesowe usamodzielnienie.

Jeśli są Państwo zainteresowani taką alternatywą, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Warszawie. Przedstawimy aktualnie dostępne spółki przygotowane do sprzedaży. Warto zastanowić się nad korzyściami, jakie związane są z tą strategią działania. Zakup takiego podmiotu jest działaniem pozbawionym ryzyka. Każda z gotowych spółek, jakie mamy w swojej bazie, dysponuje poświadczeniem notarialnym potwierdzającym brak jakichkolwiek zobowiązań.

Jak wygląda dalsza procedura, jeśli zaakceptują Państwo naszą ofertę? Przygotowujemy wówczas niezbędną dokumentację i organizujemy spotkanie w kancelarii notarialnej w Warszawie. Sprzedaż spółki może nastąpić również w dowolnym miejscu w Polsce. Po podpisaniu dokumentów przez obie strony i w obecności notariusza transakcja jest finalizowana. Oznacza to, że nasze biuro składa wnioski do KRS i występuje o zmianę danych. Nabywca otrzymuje wówczas kopię potwierdzającą złożenie wniosków do urzędów.

Zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnej okazji biznesowej!