Księgowość – Avalis – Mokotów, Służew, Wilanów, Ursynów

KSIĘGOWOŚĆ – WYGODNA I ELASTYCZNA

Stosowane przez nas oprogramowanie daje bardzo duże możliwości konfiguracji i elastyczność w obsłudze naszych Klientów. W klasycznym modelu usługi to klient dostarcza do biura dokumenty źródłowe w formie papierowej. Internetowa Wymiana Dokumentów pomiędzy Klientem a AVALIS odbywa się za pośrednictwem poczty elektronicznej lub serwerów COMARCH z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.
Naszym Klientom oferujemy także najnowocześniejsze rozwiązania na rynku usług księgowych.

KSIĘGOWOŚĆ MAŁYCH I DUŻYCH FIRM OPIERAMY NA OPROGRAMOWANIU COMARCH

Program Comarch ERP iFaktury24 to rewolucyjna oferta w rękach każdego mikro i małego przedsiębiorcy. Jest to wygodny w obsłudze, nowoczesny program do fakturowania online, który współpracuje z bazą danych Biura Rachunkowego AVALIS.
Internetowa Wymiana Dokumentów (IWD) to mechanizm, który zapewnia bezpieczne przesyłanie dokumentów pomiędzy dwoma niezależnymi instalacjami Comarch ERP Optima. Poprzez zastosowanie serwera wymiany danych Comarch, jako pośrednika komunikacyjnego, przesyłane dane są odpowiednio szyfrowane, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa przesyłania, uniemożliwiając jednocześnie nieautoryzowane usuwanie danych z serwera oraz wysyłanie na serwer.
IWD znajduje zastosowanie w wielu codziennych sytuacjach biznesowych. Jest przede wszystkim narzędziem współpracy pomiędzy Firmą, a obsługującym ją Biurem Rachunkowym,
Za pośrednictwem IWD mogą być przesyłane różnego rodzaju dane zapisywane w bazie systemu Comarch ERP Optima, takie jak:

Dzięki wykorzystaniu usługi księgowej iBard24 nasz Klient zeskanowane faktury kontrahentów może od ręki przesłać bezpiecznie do biura rachunkowego, oryginały dostarczając później. Tak samo może postąpić biuro rachunkowe, wysyłając za pomocą usługi iBard24 wrażliwe dane księgowe przez bezpieczne, szyfrowane połączenie. Dodatkowym atutem jest fakt, że dostęp do plików jest ciągły, gdyż przechowywane są one w chmurze internetowej.

Moduł ERP Optima Pulpit Menadżera to narzędzie, dzięki któremu kadra kierownicza lub właściciel przedsiębiorstwa, z każdego miejsca na świecie, ma dostęp do danych inansowych, kadrowych, handlowych i wielu innych o swojej firmie, poprzez przeglądarkę internetową.

Comarch ERP Optima Analizy BI to najbardziej zaawansowane na rynku narzędzie służące do budowania raportów i analiz na bazie informacji wprowadzonych do programu Comarch ERP Optima.
W Comarch ERP Optima Analizy BI Klient może tworzyć własne raporty lub skorzystać z naszego doświadczenia i używać z już gotowych raportów wzorcowych.
W Comarch ERP Optima Analiz BI jest dostępnych ponad 100 raportów dotyczących każdego obszaru prowadzenia firmy:

Więcej informacji uzyskają Państwo w naszym biurze księgowym przy ulicy Puławskiej (Mokotów) znajdującym się niedaleko skrzyżowania al. Wilanowskiej oraz al. Niepodległości, w pobliżu dzielnic – Wilanów, Ursynów, Służew.