JPK Warszawa

JPK Warszawa

Od 2018 roku polscy przedsiębiorcy są zobligowani do zbierania i przesyłania kompletnych informacji o swojej działalności i operacjach do właściwego Urzędu Skarbowego. Choć w teorii Jednolity Plik Kontrolny powinien być generowany automatycznie z systemu, to w praktyce okazuje się, że jego przygotowanie sprawia niemałe trudności i przerasta możliwości wielu osób prowadzących działalność.

Na wiele pytań dotyczących formy zestawienia, terminów, rodzajów JPK przedsiębiorcy z Warszawy szukają odpowiedzi z pomocą naszej firmy. Wielu z nich już poleciło nam prowadzenie swojej księgowości. Kto jest w tym gronie? Firmy, na których ciąży obowiązek składania Jednolitych Plików Kontrolnych, głównie w strukturze VAT, ale też pozostałe, które chcą być gotowe na wszystkie wymagania Urzędu Skarbowego.

Oferta JPK

Celem naszej działalności jest kompleksowe wspieranie przedsiębiorców na każdej płaszczyźnie księgowości. Dlatego podejmujemy się również rozliczeń związanych z JPK. Zajmujemy się wdrażaniem systemu, weryfikowaniem poprawności danych oraz kontrahentów, a także korektami. Korzystamy przy tym z nowoczesnych systemów elektronicznych, które do minimum redukują ryzyko wystąpienia kosztownych błędów.

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców z sektora micro, małych i średnich firm. Oprócz wspomnianej struktury JPK_VAT pomagamy im opracować także inne, o które mogą zostać poproszeni przez uprawniony do tego organ. Są to:

Gwarantujemy działanie terminowe, zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa. Pliki przekazujemy drogą elektroniczną do właściwego Urzędu Skarbowego, nie później niż do 25 dnia każdego miesiąca.
Nie jesteś pewien czy obowiązek składania JPK dotyczy również Ciebie? Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści poprowadzą dla Ciebie nowoczesną księgowość. Świadczymy usługi nie tylko drogą tradycyjną, ale też elektroniczną dla przedsiębiorców z Ursynowa oraz innych części Warszawy.