Witamy na naszym blogu

Witamy Państwa na naszym blogu firmowym. Jego zadaniem będzie uzupełnienie ważnych informacji, znajdujących się na stronie internetowej. Jesteśmy grupą specjalistów, tworzącą biuro rachunkowe, które funkcjonuje pod szyldem Avalis już od 1996 roku.

11145183_866276243426696_8229852508797142437_n

Dokładamy starań, aby wszyscy pracownicy byli na bieżąco z wszelkiego rodzaju nowinkami w prawie, finansach czy rachunkowości. Tak bogate doświadczenie i wciąż poszerzana wiedza, umożliwia nam w pełni profesjonalne prowadzenie księgowości firm handlowych, produkcyjnych oraz usługowych.

Nasza działalność obejmuje m.in. prowadzenie ksiąg handlowych, ewidencję i rozliczanie podatku VAT, prowadzenie ewidencji środków trwałych, sporządzanie deklaracji podatkowych, stałe nadzory podatkowe, reprezentowanie klienta przed Urzędem Skarbowym czy ZUS-em, analiza i ekspertyza dokumentów itd.

Zdanie, że liczy się dla nas przede wszystkim dobro Klienta, nie jest w naszych ustach pustym frazesem. Dlatego dla zapewnienia kompleksowej obsługi, podejmujemy współpracę z najlepszymi prawnikami, doradcami podatkowymi czy specjalistami BHP.

Wyróżniamy się spośród innych konkurencyjnymi cenami, szybkimi terminami realizacji i pełnym zaangażowaniem w sprawy Klienta. Niewątpliwie w poczet naszych atutów można zaliczyć też licencję nadaną przez Ministerstwo Finansów.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy kontaktować się z nami telefonicznie: (22) 111 35 35 lub drogą mailową: avalis@avalis.pl Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i oczywiście do regularnego czytania bloga.

Pozdrawiamy, Avalis.pl

Dodaj komentarz